Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ABUCHOW PAWEL KOSSAK WOLOGOWSKIJ RGT. - Banica (nr 62) - -
SOŁOTOWIEW DEMJAN KOSSAK WOLOGOWSKIJ RGT. - Banica (nr 62) - -
GLIBA GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 18 1915-01-24 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
GARYOSZYN ANDRY - IR 18 - Jasło (nr 23) - -
ARESTOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 18 P.P. 1917-07-30 Mysłowice - -
TEODOROWICZ NIKITA - RUSS. I.R. 18 - Narożniki (nr 244) - -
BURCZEW JEGOR INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 Niedomice (nr 208) - -
BURCZEW EHOR INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 Niedomice (nr 208) - -
HECZKO ANTON INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 Niedomice (nr 208) - -
HOCZKYN ANTON INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 Niedomice (nr 208) - -
LETWENCZUK PETER ZGSF. RUSS.I.R. 18 1914-12-06 Niedomice (nr 208) - -
PRZYCHAŁKO ILARION INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 Niedomice (nr 208) - -
PRZYCHOPKO ILARION INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 Niedomice (nr 208) - -
DANIŁOW STEFAN RIADOWOJ 18 WOŁOGDSKIJ PP - Stalowa Wola - -
KACZUBIEJKIN NAUM KPL. RUSS.I.R.18/8 - Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
KOSZENKO MAJSIENKO INF. RUSS.I.R. 18 - Żabno (nr 253) - -
MAZUR SIMON INF. RUSS.I.R. 18 - Zbylitowska Góra (nr 199) - -
ABUBAKEROW CHABUK GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-28 Łambinowice I 1898 -
ANDRUSZUK ANATOLI GEM/ROSJA I.R.18 1917-09-22 Łambinowice I 1883 -
APOSTOL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-07-21 Łambinowice I 1887 -
DRAGHICI FLOREA GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-02-21 Łambinowice I 1887 -
FADEJEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.18 1917-08-25 Łambinowice I 1897 -
GHEMESCU JON GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-02-15 Łambinowice I 1887 -
JACOB JON GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-04 Łambinowice I 1896 -
JON MARIN GEM/ROSJA I. R. 18 1917-04-07 Łambinowice I 1897 -
KLENCINE STEFAN GEM./RUSS. I.R.18 - Łambinowice I - -
KLIGRIWOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.18 1917-12-02 Łambinowice I 1892 -
KOSENKA GREGORI GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-05 Łambinowice I 1884 -
LATICHEW SIMION GEM./RUSS. I.R.18 1918-08-27 Łambinowice I 1896 -
MAKAROW FEODOR GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-15 Łambinowice I 1894 -
MILJAJEM RADIWON GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-05 Łambinowice I 1893 -
MITROFANOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-18 Łambinowice I 1894 -
MORARU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-02 Łambinowice I 1878 -
NARSARTSCHUK ROMAN GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-18 Łambinowice I 1878 -
OSTOPTSCHUK KANER GEM/ROSJA I.R.18 1918-10-17 Łambinowice I 1870 -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 Łambinowice I 1886 -
POLJANSKI KUSMA GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-24 Łambinowice I - -
POLURATOW JAKOW GEM./RUSS. I.R.18 1917-11-13 Łambinowice I 1893 -
SCHUJAGIN SEMION GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-18 Łambinowice I 1883 -
STANGA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-09-14 Łambinowice I 1889 -
SZACHWOROSTO IWAN GEM/ROSJA I. R. 18 1917-12-08 Łambinowice I 1882 -
TARASJENKO KORNEI GEM/ROSJA I. R. 18 1918-02-14 Łambinowice I 1889 -
WOSSNENKO STEPAN GEM/ROSJA I. R. 18 - Łambinowice I 1881 -
ZIWINA STEPAN GEM/ROSJA I.R.18 1918-01-14 Łambinowice I 1891 -