Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
AKSANOW SERGIEJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-21 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
BYKOW PETER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-11 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
CHUDOTIENKO AKIM INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-11 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
FROŁOW GRIGORIJ GFT. RUSS.I.R. 33 1915-02-19 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KALINICZENKO PAUL GFT. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MATWIJEW ALEKSANDER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MIRONCZENKO NIKIFOR UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-12 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
NIKOŁAJEW LAWRENTIJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-21 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
SURUPOW ANDREJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
SZEWCZENKO IWAN INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-13 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
WOROBJOW SERGIEJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
WOŁOSZYN NIKOŁAJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
LEBEDIJOW - HPTM. IR 33 1914-11-10 Jasło (nr 23) - -
LONGINOW NIKOLAJ GFT. IR 33 1915-04-16 Rozdziele (nr 85) - -
LESKUTOW - INF. IR 33 - Szymbark I (nr 74) - -
BOJKO PAUL INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-10 Żabno (nr 253) - -
HAŁANIUK HAWRYŁO - RUSS.I.R. 33 1915-02-12 Żabno (nr 253) - -
KOPERKA ALEKSY INF. RUSS.I.R. 33 - Żabno (nr 253) - -
KOREACZKA ALEKSIEJ - RUSS.I.R. 33 1915-02-06 Żabno (nr 253) - -
MELNIKOW ALEKSANDER KPL. I.R. 33 - Żabno (nr 253) - -
PIETRUSZYN NIKITA - I.R. 33 1915-03-19 Żabno (nr 253) - -
RUKAWYCIA IWAN INF. I.R. 33 1915-02-12 Żabno (nr 253) - -
ZUKOW WASYL - RUSS.I.R. 33 1915-12-12 Żabno (nr 253) - -
BELYCH JAKOB GEM/ROSJA I.R.33 1918-06-27 Łambinowice I 1885 -
BULIK JOSEF GEM/ROSJA I. R. 33 1918-08-30 Łambinowice I 1885 -
GOTARD IWAN GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-17 Łambinowice I 1893 -
JEMELJANENKO PORFIRI GEM/ROSJA I.R.33 1919-01-30 Łambinowice I 1898 -
KASCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-23 Łambinowice I 1890 -
KIRPITSCHNIKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 33 1918-03-24 Łambinowice I 1884 -
KONDRATJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.33 - Łambinowice I - -
KOTSCHIROW JEREMEJ GEM./RUSS. I.R.33 1918-08-10 Łambinowice I 1890 -
MALIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.33 1917-04-19 Łambinowice I 1887 -
OCHMALINKA STUGATT GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-07 Łambinowice I 1884 -
OSTSCHEPKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.33 1919-04-16 Łambinowice I 1895 -
ROMANTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.33 1917-09-27 Łambinowice I 1880 -
SWETLITSCHNY KANDROT GEM/ROSJA I. R. 33 1918-02-16 Łambinowice I 1892 -
WALYNETZ ANDREI GEM/ROSJA I.R.33 1918-02-15 Łambinowice I 1877 -
WLASJONOK IGNAT GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-17 Łambinowice I 1896 -