Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
LUSTIG EMIL E.R. INF. I.R. 36 1914-10-05 Biecz III (nr 107) - -
ANANKIN ILIA INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
DEWATOW NIKOLAUS INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
FIODOROW WASYLI INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
FOMIR FIODOR INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
GRECZKOW WASILI INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
HRYKO TIMOFIEJ INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
JACHRONOW NIKITA INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
KORCZAK MICHAEL INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
KORDON ALEX - I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
KOROLEJ JEWSEJ GEFREITER I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
MININ PETER INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
MISZIN NIKOLAUS - I.R. 35 - Biecz IV (nr 108) - -
MLISYK PETER INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
PASZUTA JEGOR INFANTERIST I.R. 46 - Biecz IV (nr 108) - -
PAWAKIEWICZ FIODOR INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
POMIN FIODOR INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
PROKOJUCZEW STEFAN - I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
PROKOWLEW STEFAN INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
SECZKAR WASILI INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
SŬBOTYN PANKRAZ INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
TEODOROWICZ WASYLI INFANTERIST I.R. 36 - Biecz IV (nr 108) - -
HUSAREK JOHANN INFANTERIST RUSS. I.R. 36 - Biecz V (nr 109) - -
BAG WAWRINCE INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-07 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
BIRJOZA PETER INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-09 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
CZUNIAKOW IWAN INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-11 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
FEDORJENKO FILIP UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 36 1915-03-12 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KUSMIRIK GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-16 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MAŃKO WASILIEWICZ UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 36 1915-04-03 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
NICHOROSZKO NIKIFOR INF. RUSS.I.R. 36 1915-04-03 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
PAWJUK KONDRAD INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-26 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MATWEJEW GAWRIL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 36 P.P. 1918-07-13 Mysłowice - -
BORYSOW SIMON INF. RUSS. IR 36 1915-02-09 Otfinów I (nr 252) - -
SOŁOT MATWIEJ INF. RUSS IR 36 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
KOSLENKOW PAWLOW INF. IR 36 - Owczary (nr 70) - -
KOSLOW IWAN INF. IR 36 - Owczary (nr 70) - -
POTIOMKIJ WASILI INF. IR 36 - Owczary (nr 70) - -
DIADIENKO LEONTI KPL. IR 36 - Pętna (nr 63) - -
KOWAL JAKOB INF. IR 36 - Pętna (nr 63) - -
WASYLENKO PORFIRY INF. IR 36 - Pętna (nr 63) - -
KUSZNIENKO SIMON INF. IR 36 1915-04-07 Rozdziele (nr 85) - -
AKOPOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 Łambinowice I 1870 -
ARTIUSCHIN MICHAEL GEM./RUSS. I.R.36 - Łambinowice I - -
BACHMANN FROIM GEM/ROSJA I.R.36 1915-07-10 Łambinowice I 1892 -
DAWIDENKO PANTALEMON GEM./RUSS. I.R.36 1917-05-27 Łambinowice I 1883 -
DE?K - GEM./RUSS. I.R.36 - Łambinowice I - -
GALAPA GALINIS GEM./RUSS. I.R.36 1917-07-20 Łambinowice I 1896 -
KLIKOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.36 1918-09-18 Łambinowice I 1891 -
KLIMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-13 Łambinowice I 1880 -
KORNEJ ROMANOW GEM/ROSJA I.R.36 1918-04-21 Łambinowice I 1894 -
KRANKOWSKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.36 1918-07-06 Łambinowice I 1888 -
MARIN JON GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-24 Łambinowice I 1895 -
MEGURA IWAN GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 Łambinowice I 1888 -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 Łambinowice I 1897 -
PONARIN SEMION GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-29 Łambinowice I 1897 -
STALINGER VINCENT FELDW/ROSJA I.R.36 1917-08-16 Łambinowice I 1881 -
TROFIMOW PARFIRI GEM/ROSJA I.R.36 - Łambinowice I - -
TSCHUJEW PETER GEFR./RUSS. I.R.36 1917-06-04 Łambinowice I 1893 -
USCHANOW DANIEL GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-16 Łambinowice I 1887 -