Výročí úmrtí



Návrat na hlavní stranu

Dnes, 17-02-2020, slavíme výročí jejich smrti (177)

Příjmení
Jméno
Vojenská hodnost/
Národnost
Jednotka Datum smrti (rrrr-mm-dd)
Místo smrti
Místo pohřbení
Lokalizace
Vojvodství
Datum narození
Místo narození
Poznámky
ZOGH JOSEF JNFT.  S.A.11.  1915-02-17 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
ZABERLOŽNIK MICHAEL INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOŁOSZYN NIKOŁAJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WORM HERMANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOIWODE ALFRED - - 1915-02-17 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
WISZNIAKOW MICHAŁ JENIEC 44. 20 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 951
WINTER OTTOKAR E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-17 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEMANN KARL ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 23, 7KP 1915-02-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEBER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASCHEL KARL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANDER RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VROZINC MICHAEL RES.GFT. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOSS PAUL - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-17 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOLLMANN JOHANN MUSK. PREUSS.RES.I.R.7/219 1915-02-17 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOICU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
VESELY JOSEF LDST.SCH. K.K.SCH.R.25 1915-02-17 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VESELÝ FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VASILE ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
URŠIC ALOIS LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
URBANČIČ ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
URBANČIČ JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
TURK MICHAEL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
TUDORACHE STAN RUMUNIA INF. REGT. 50. 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
TRTEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
TOPOLOVEC FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
TERŠEK JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
TENZIN DIMITRI UTFFZ/ROSJA I. R. 217 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SZLOVJAK LADISLAUS INFANTERIST ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-02-17 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYCHTA TOMAS INF. I. R. 57 1915-02-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠVEC JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-17 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVAČINA KARL ERS.RES.KPL. SCH.R. 25 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STIX FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STERDNIŠNIK PETER E.R.KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STELZER EDWARD - - 1916-02-17 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
STEINER KARL KPL. SCH.R. 24 1915-02-17 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEHARNIK FRANZ KPL.TIT.ZGSF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANCU ENE GEM/RUMUNIA I. R. 49 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SPERBER ERNST KPL. SCH.R. 10 1915-02-17 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPAN JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPALTER ISIDOR RES.INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOJČ JOSEF E.R.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SNOVRŠNIK JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLOTTY KARL - - 1920-02-17 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1872-02-07 - obelisk
SLENCZKA IGNATZ GEFRT. - 1915-02-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SITER FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SENDAL NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.5 1919-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SEDEJ JANES LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWATSCHKO UTEMI INFANTERIST I.R. 241 1915-02-17 - Zagórzany (nr 125) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUMANN ERNST U.BOOT HEIZER - 1917-02-17 U.-BOOT 83 Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHNEIDER HEINRICH SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT EMIL SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHENDZIELORZ JOHANNES - - 1915-02-17 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCARADORLI CESARE - - 1919-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-11 - -
SAUHE GUSTAV SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSSI FRANCESCO SOLD. 8.ALP. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
ROIBU JON GEM/RUMUNIA I. R. 26 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RENGER ADOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIH KARL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUTIGNA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHLE FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POGUNTKE AUGUST - - 1915-02-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 24 - Grób indywidualny
PLANINC LEOPOLD LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESJAK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERIMEK HEINRICH INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLICZEK JOS. - - 1920-02-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAVLIČ JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÄTZOLD ARTHUR - - 1917-02-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
ORTNER DAWID JG. K.U.K.T.K.J.R. 3/4 1915-02-17 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
OKUNIEWSKI JOSEF - - 1919-02-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-09-09 GOREMSCHIN -
OGUREK JOS. - - 1915-02-17 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OCVIRK JAKOB E.R.GFT. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1919-02-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-03-11 - -
NEUDISTE JAKOB SZER  11. WĘGIER F.I.B.  1915-02-17 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MÜLLER JOSEF LANDWEHRM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-01-07 - -
MRUVLAK THEODOR LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOHR FRANZ INF. K.K.LDST.B. 86 1915-02-17 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIHELIN WILHELM KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
METLIČAR FRANZ KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERŠNIK JOHANN E.R.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEDVED JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZÁČ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAUK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MATWIJEW ALEKSANDER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MASIL RUDOLF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARSEA GLIGORE GEM./RUM. I.R.47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAROSAN - JNFANTERIST 10 K. K.U.K. J.R. ?? 1915-02-17 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MALGAJ II JOSEF E.R.KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACEK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
LUPULESCU JON GEM./RUM. I.R.40 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
LUPŠE ALOIS LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
LUPŠE FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
LUGSTEIN GEORG SCHUTZE K.LD.SCH.R. II 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
LORENZI PETER LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
LIPAR ANDREAS LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
LAUBSCH - FAHRER RES.MUN.KOL.92 1915-02-17 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-11 - tablica betonowa nr 2
KYSELKA GOTTLIEB FAHNR.I.D.R./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 25 1915-02-17 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KVARDA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-17 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULIG PETER - - 1915-02-17 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRENZENBACHER JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE OSWALD - - 1915-02-17 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KRAGELJ GASPAR LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZOLE JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTNIK JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTAJNŠEK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORDECKI ALBERT ROTMISTRZ 2 P KAWALERII LEGIONÓW POLSKICH 1917-02-17 - Skole Ukraina, obwód skoleski Pogranicze - - -
KOLON JAN - - 1915-02-17 SOUSONG TREMENS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1889-11-19 - -
KOLOC JAROSLAUS ERS.RES.GFT. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOGWITZ HERMANN - - 1915-02-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
KLINGER ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLANČNIK FERDINAND LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIRDIEJEW JAKOB JENIEC 335 P.P. 52. 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 952
KAUCSAK PAL INF. I.R. 66 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KASZOWSKI STANISŁAW - - 1918-02-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888-08-09 - -
KASTARADSE GEORGI GEM/ROSJA I.R.233 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
JRENENS J. JNFANTERIST 12 K. K.U.K. J.R. 51 1915-02-17 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
JEFREMOW SAFON GEM/ROSJA I. R. 55 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
JEBOK KARL - - 1915-02-17 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1893-04-26 - obelisk
JALOWEC ANTON INF. RUSS.I.R. 132 1915-02-17 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
IEREB JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
IAKULIN JOSEF INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUCK HERMANN FUSIL. - 1919-02-17 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HÖHNE JOHANN - - 1915-02-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HERZOG KARL SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARING AUGUST LDSTM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1869-10-01 - -
HALAT EDUARD INF. I.R. 56 1915-02-17 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GULJA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRIGORE BARBU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GREULICH PAUL - - 1915-02-17 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GRĘKOWSKI BERNARD - - 1917-02-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Masłowo -
GREHLICH THEOP. - - 1915-02-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRDINA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GHEORGHE STERE GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEORGHE WASILE GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GAWLIK ERNST - - 1915-02-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GALUN ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FUCHS EUSTACHIUS - - 1915-02-17 IN FRANKREICH Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
FRONZA KARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-17 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FROMM WILHELM SOLDAT - 1920-02-17 - Rybnik II miasto, gm. Rybnik, pow. Rybnik śląskie - - -
FRANGESCH MIRKO INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FILIPIČ FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ENE NICOLAE GEM/RUMUNIA I. R. 40 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
DUMITRACHE GHEORGE GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
DRAGOMIR GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
DRAGOMIR GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
DOLEZAL KARL LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-17 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
DOBRE MICHAI GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
DOBRE MARIN GEM./RUM. I.R.47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
DANORICU DUMITRU GEM./RUM. I.R.26 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CZICHY PAUL - - 1917-02-17 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
CERCEL GHEORGE GEM./RUMÄN I.R. 59 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ČARGO JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CANTONI DOMENICO SERG. 219.FANT. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
BUTSCHER JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUTI ZELINDO SOLD. 1154.MITR. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
BURKHARD JOHANN SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULOI GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BULIŘ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNSCH RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNNER RUDOLF - - 1918-02-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRINSA THEOD. - - 1917-02-17 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BŘEZINA FRIEDRICH LDST.INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOZIČ FELIX KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORONSKI ANTON - - 1915-02-17 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
BOBIN MICHAR GEM/RUMUNIA I. R. 16 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BIZO DENES INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-02-17 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BITTNER KARL LANDSTURMMANN 3.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1917-02-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
BIHNER BRUNO - - 1917-02-17 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - VERMIST
BERKMANN RUDOLF KAISERSCHÜTZE ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-02-17 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BENDA VIKTOR LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BANILA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AMBROŻ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALEXEJEW KLAFDJ RUSS. INF.REGT.82.3.KP. 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AJDNIK MARTIN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
AFANIN ALEXANDER INFANTERIST I.R. 242 1915-02-17 - Zagórzany (nr 125) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -

Návrat na hlavní stranu