Rocznice śmierci



Powrót do strony głównej

Dziś, 24-09-2018, rocznicę śmierci obchodzą (88)

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
ZLOTOS EMANUEL - - 1916-09-24 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ZGORSELSKI ANTON - - 1918-09-24 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WUNSCHE EWALD - - 1915-09-24 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WIEHFELDER MAX MUSK. - 1918-09-24 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
W??CHALLA JOH. - - 1916-09-24 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
THON HEINRICH - - 1917-09-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
TALDIKIN GRIGORI GEFR/ROSJA I. R. 2 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ŚWITALSKI STANISŁAW - - 1914-09-24 Francja Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
STUDZINKI von TH. - - 1914-09-24 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
STORCH PAUL - - 1918-09-24 - Wiry wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-10-21 - -
STOCCO ANTONIO PRIMO SOLD. 228.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-01 - -
STILLER ROMAN CHORĄŻY ARMIA ROSYJSKA 1914-09-24 Ossowiec Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STILLER EMIL - - 1915-09-24 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
STEGEMANN WILH[HELM] - - 1918-09-24 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SOPPA KARL MUSK. - 1918-09-24 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SOPALLA VIKTOR - - 1917-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOMMERFELD FR. HUS. - 1914-09-24 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SIMIONOW WASILI UNTFF/ROSJA I.R.34 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHRODT FRITZ - - 1916-09-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHÖNFELDER PAUL - - 1914-09-24 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHOLOBOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.77 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHMIDT ALBERT MUSKET. - 1915-09-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHEITZA SIMON - - 1914-09-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SAKOLNIKOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.2 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAJAK JOS. - - 1915-09-24 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAFANOW STEPAN GEM./RUSS. F.A.R.37 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RUPOCIŃSKI STANISŁAW REZ. 5 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 50 1914-09-24 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-09-11 GĘBICE -
RECEP ALEKSANDER - 3 P.P. 9 K. 1917-09-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RASENBERGER MAX - - 1915-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1916-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIECZYK ERDMANN - - 1915-09-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PETZKE KARL LANDSTURM. - 1917-09-24 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
PASTERNAK EML. - - 1915-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
OUSCHEK KARL FŰS.S. - 1915-09-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
OSSIPOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.9 1918-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
NOWOTNY EDUARD OBERLEUTNANT K.U.K. S.F.A.R. 3 1914-09-24 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1914-09-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - 1918-09-24 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEBIOSSA EMANUEL - - 1915-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NÄGEL OTTO ? - 1918-09-24 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
MÜRKE ALOIS SCHÜTZE - 1917-09-24 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MUCHA JOHANN - - 1915-09-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MERTIN WALTER VZ. FELDW. RES. JAG. BAT. 6 1916-09-24 KARPATY Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-05-04 - -
MEISSLER KARL - - 1917-09-24 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno obelisk
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
LORENZ - - - 1914-09-24 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
LESZNOW PAWEŁ GEFR. - 1917-09-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
LASKE KARL - - 1914-09-24 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KRIMKE ALFRED ZUGSFÜHRER - 1917-09-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KRAWIETZ THOMAS - - 1918-09-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KRAWCZYK STANISŁAW ? ? 1914-09-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KONCZALLA JOSEF - - 1918-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
KNITTE HERMANN - - 1918-09-24 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KLICK KARL SEGELM. GAST. - 1917-09-24 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
KLEUSER KURT RES. - 191?-09-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KESSLER AUGUST - - 1915-09-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1877-08-30 - -
JUNTSCH WILH. - - 1914-09-24 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
JOAN JON GEM./RUM. I.R.2 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
JIMILJANOW AFANASI GEM./RUSS. I.R.94 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
JANOS VALENTIN ULANE - 1915-09-24 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
JAKUBCZYK JOHANN GEFR. - 1915-09-24 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
JAGLO PAUL - - 1914-09-24 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
HORNEMANN KARL LEUTN. D. R. - 1918-09-24 LAZ. TRIER Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HILGER PAUL LANDST. - 1918-09-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GURSCH FRANZ - - 1916-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
GRUSCHKA FRANZ - - 1915-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIMTSCH
GRIEGER JOHANN - - 1915-09-24 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GOTTSCHOL RUDOLF - - 1918-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GEORCEWITSCH LUBISAW GEM./SER. I.R.7 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GALONSKA ALOIS - - 1915-09-24 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALLERT THEODOR - - 1918-09-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GALLERT THEODOR - - 1918-09-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
FRISCHMANN RUDOLF INF. ÖST.UNG. 1914-09-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FRIEMEL ROBERT GEFR. - 1916-09-24 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
ENGEL?? FRANZ UNTFFZ. - 1915-09-24 KAMER?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
DANKE PAUL - - 1916-09-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRODKORB J. - - 1914-09-24 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
BINDER P. GREN. - 1917-09-24 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BEYER GEORG - - 1918-09-24 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BERTOLINI SAVERIO SOLD. 68.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-12 - -
BERNADEK WOJCIECH - - 1915-09-24 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTSCH JOSEF - - 1914-09-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BANSKY JOHANN - - 1915-09-24 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
BALLOWSKI FRITZ - - 1914-09-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BADEA JLIE GEM./RUM. I.R.87 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
? ROBERT - - 1915-09-24 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -

Powrót do strony głównej