Rocznice śmierci



Powrót do strony głównej

Dziś, 31-05-2020, rocznicę śmierci obchodzą (84)

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
LIERSCH MAX RICHARD GRENADIER - 1915-05-31 GALICJA Podła Góra wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie 1890 ŚWIEBODZIN -
CHROMOW IVAN - I.R. 161 1915-05-31 - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
LEHRKE ERNST MATROSE - 1918-05-31 NORDSEE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHULZ EMIL GEFR. - 1918-05-31 BILLY SUR QUERCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
POHL PAUL - - 1918-05-31 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WIESNER PAUL - - 1918-05-31 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUSBER ANT. - - 1915-05-31 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RICH? OTTO GEFR. - 1918-05-31 SUISA Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEINKE E. - - 1919-05-31 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1915-05-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BOIGT FRITZ - - 1918-05-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POHL PAUL - - 1918-05-31 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
MARKIEWICZ JAN - - 1915-05-31 WSCHOWA Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie 1876-10-08 - GRÓB
SULEK WINCENTY - - 1918-05-31 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1890-07-17 - -
KUHLES WALDEMAR - - 1918-05-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MAISIK PAUL - - 1915-05-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WEINZETTEL PAUL - - 1916-05-31 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOITASCHEK PAUL - - 1916-05-31 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZAGIN MICHAŁ - ? 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WOŹNIAK TEODOR - 2 P.P. 9 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
COSTACKI BAHKO RUM. - 1917-05-31 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PISSARCZYK KASPAR - - 1916-05-31 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARON ALEX - - 1916-05-31 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRESZISZIN ANDAN RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARCZENKO MICHAL MITAFANOWICZ RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KLOSS G. OBERGFR - 1916-05-31 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
DUNKEL WILHELM - - 1915-05-31 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PRÄTZ KARL MUSK. - 1918-05-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KUPILLAS PAUL - - 1918-05-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
CRITSCH MILAN SER. I.R.16 1916-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
HERTZA JON GEM./RUM. I.R.1 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KALMYKOW TIMOFEI RUSS. INF.REGT.11.10.KP. 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAIJEW FADEI RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUSU TANASE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOICA TODOR GEM./RUM. JÄ.R.2 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ANANIEFF JWAN RUSS. INF.REGT.108.5.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
UDALOW WASILI RUSS. INF.REGT.116.10.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WINOGRADOW FEDOR RUSS. SKOPIŃSKI R..I.R.326 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
DIMITRIEFF JAGOR RUSS. ART.BRIG.20.1.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
JWLOFF WASILI RUSS. ART.BRIG.53.6.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRIN MICHAIL RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RASCHKOW ANDREJ GEM./RUSS. I.R.160 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SEREDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.193 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
TIOSOW TIMOFE GEM./RUSS. I.R.4 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BALTRUM EGOR GEM/ROSJA GEF. 1919-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
KIESEL FRANZ - - 1915-05-31 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SIEGEMUND RICHARD ERSATZRESERVIST - 1918-05-31 Gougencourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-09-11 - -
RUTKOWSKI KARL - - 1915-05-31 - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT JOH WEHRMANN BAYER RIR 13, 8K 1915-05-31 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
SOTTKE JOHANN - - 1917-05-31 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
JELONEK FERDINAND GEFREITER 4.KOMP.INF.RGT.354 1917-05-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-10-09 - -
BYKOW FEODOR GEFREITER 14.KOMP.104.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-03-10 - -
CZEMPIEL TO. - - 1918-05-31 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
DUMITRU STAN. ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-05-31 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
STERZI ATTILIO SOLD. 2.ART.M. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-02-16 - -
MASOCH VITTORIO SOLD. 137.FANT. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
HAMEL PAUL - - 1918-05-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
TIMMLER ALOIS ERS.RESERV. - ????-05-31 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
ZIEGLER ANTON - - 1915-05-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKOWROŃSKI JAN SZEREG. - 1919-05-31 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
DABERKOW ALBERT - - 1917-05-31 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
DRÄGER OSKAR - - 1916-05-31 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SEIDLER OTTO FÜS. - 1918-05-31 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
THIELE?ER ALBERT MUSK. - 1918-05-31 B???? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WEHLITZ AUGUST MUSK. - 1916-05-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SERGEJEW PIOTR - - 1918-05-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
NEUGEBAUER KARL - - 1917-05-31 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
STEPÁNEK FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-05-31 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - ekshumowany z Piwnicznej
KUEHN ERICH KANONIR 11 LDW. DIV. 1915-05-31 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BLAU ALOIS MUSK 8K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
JÜTTNER HERMAN OGEFR 8K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
ZICKMANN A. MUSK 9K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?STCHE? EMIL ? 9K R.I.R. 226 1915-05-31 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HUSCHEBECK HERMAN MUSK 9K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HIRSEMANN PAUL - - 1918-05-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
JANICK HERMANN DOM. KNECHT - 1918-05-31 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1899-11-02 - obelisk
WORNA WILHELM DOM. KNECHT - 1918-05-31 Varesnes Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
SCHUMACHER FRANZ FÜSILIER - 1915-05-31 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
RAGUSE ERNST - - 1917-05-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
STEFFENS ERICH LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-31 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RITZKOWSKI FR. MUSKETIER 4 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SWIEDURSKI Z. WEHRMANN 7 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STULSKI HERM. ERS. RESERVIST 7 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -

Powrót do strony głównej