Rocznice śmierci



Powrót do strony głównej

Dziś, 21-04-2019, rocznicę śmierci obchodzą (83)

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HALBWILD JOHANN GEND.ZUGSF. KREISG.CHOLM 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BALDY ANDREAS - - 1917-04-21 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
BOER WILHELM - - 1915-04-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHULZ OSKAR HUSAR 1 HUS. REG. 18 1919-04-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MACOUREK OTTO LDSTRM K.U.K.R.T.B.A.31 1916-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PRIHL MICHAEL JÄGER K.U.K F.J.B. 12 1915-04-21 - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÜNSTLER ALOIS - - 1918-04-21 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
CHIARELLO ANTONIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-07-26 - -
GUDER FRZ. - - 1916-04-21 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUDALLA JOHANN - - 1917-04-21 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SMALENCOFF MICHAEL INF. RUSS. I. R. 165 1915-04-21 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FOSSADI EUSEBIO SOLD. 115.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-01 - -
KIßNER FRANZ - - 1918-04-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FRUGGEL PAUL GEFR. - 1917-04-21 - Runowo (pomorskie) wieś, gm. Potęgowo, pow. słupski pomorskie - - -
HINZ OSKAR GEFR[EITER] - 1918-04-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
NAGYFALUSI ANDREAS HUS. HONV.H.R. 3 M.G.A. 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MISCHKOWSKI JOS. - - 1918-04-21 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PITTACOLLO NICOLA SOLD. 2.GRAN. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
MATULA FRANZ INFT.  L.I.R.31  1915-04-21 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
STARKER JOSEF - - 1919-04-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-11 RENNERTSFELD -
WASILKOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SACCHI BONAVENTURA SOLD. 125.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
OLEKSY JULIAN LDST.INF. IR 56 1915-04-21 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER AUGUST - - 1917-04-21 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MALEK JOHANN INF. - 1915-04-21 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
TOCCHIO GIOVANNI SOLD. 206.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-10-10 - -
KOVARNIK JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-04-21 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINGUTH ALFRED - - 1917-04-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
?ILACZEK IWAN - WORONEK.R. 174 1915-04-21 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAJŠEK ANDREAS R.GFT.TIT.KPL. IR 87 1915-04-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTWIG AUGUST - - 1915-04-21 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
ZIMMEL BENUS FRANC. STRZEL. 17 P. 1916-04-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KLOPIK ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.25/1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GŐLŐNCSÉR ISTVÁN ŐRVEZETŐ 3.HONV.TÁB.TÜ.E. 1915-04-21 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGT FRITZ - - 1917-04-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BUCELLI GIULIO CESARE SOLD. 224.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-10-17 - -
PREISLER JOSEF GEFREITER K.K.LST.BEZ.KDO1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHÖBEL ADOLF FLDW. WEHR.BEZ.K.NR.? 1915-04-21 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETSCH ADOLF MUSK. - 1918-04-21 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CORORADO ANTONIO - - 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-01-31 - -
BETTMANN ERNST MUSK. - 1915-04-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
KUBSCH ADOLF - - 1915-04-21 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
METYK STEFAN CIV. KUTSCH. ET.STAFF. 5/106 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HÜBNER HEINR. - - 1918-04-21 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MENCACCI ANGIOLO - - 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
CZENNA A. SCHUTZE - 1916-04-21 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
BŁASZCZYK WAWRZYNIEC - - 1918-04-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
XEMPE WILHELM - - 1918-04-21 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NAUMOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PITTON VITTORIO SOLD. 98.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-25 - -
KARANDEJ GERASYN RUSSE JNF.RGT. 188  1915-04-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ZANDER WILHELM - - 1918-04-21 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
LANG ANTON INF. - 1915-04-21 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
TEDOLDI GIUSEPPE SOLD. 57.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-30 - -
SATTLER EMIL INF. IR 100 1915-04-21 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER JOHANN KAN. - 1917-04-21 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1895-09-14 - -
TUREK JOSEF INF. K.K.LDST.ET.B. 28 1915-04-21 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HAAS DOMINIK LDSTRM K.K.LST.BZ.KDO19 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ZADDACH FRITZ MUSK. - 1918-04-21 (TODESORT GENANNT, JEDOCH, SCHLECHT ZU ENTZIFFERN) Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
LIEBAL EDUARD - - 1918-04-21 IN MERRIS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEFAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSLOW JWAN ROSJA JNF.REGT.249.9.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
VASILE PETRE GEM./RUM. I.R.71 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MATSCHIMKY FRANZ RUSS. INF.REGT.119.2.KP. 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPAWA LANDYK GEM./RUSS. I.R.343 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RADUCU WASILE RUMÄN INF.REGT.73.6.KP 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARASSOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.23 1919-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RUTZIENSKI ANTONI - SIB.JNF.REGT.35.16.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CAPATANA JLIA GEM./RUM. I.R.1 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SMARANDOJ WASILI SERGT./RUMÄN INF.REGT.67.2.KP 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASANZEW REMAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KORNEJ ROMANOW GEM/ROSJA I.R.36 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
TOMA DUMITRU RUMÄN INF.REGT.41.4.KP. 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSURKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.205 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WSEWSLODOW KONST. RUSS. INF.REGT.110.12.KP. 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NETIAEW FIODOR ROSJA JNF.REGT.249.14.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROTASOW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ROGALOW PROKOGIE ROSJA JNF.REGT.335.12.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.315 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SHIBOJEDEW PAWEL GEM/ROSJA F.A.R.4 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
HARAKEIEJEW LARION ROSJA JNF.REGT.115.13.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOLDATOW PETER ROSJA JNF.REGT.114.11.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ZADDACH FRITZ MUSKETIER - 1918-04-21 Todesort genannt, jedoch, schlecht zu entziffern Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk

Powrót do strony głównej