Rocznice śmierci



Powrót do strony głównej

Dziś, 22-08-2019, rocznicę śmierci obchodzą (291)

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
ZUREK PAUL - - 1914-08-22 BELGIA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ZEMELKA THEODOR - - 1914-08-22 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WYCISK PHILLIP - - 1914-08-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WUTTKE PAUL - - 1914-08-22 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WODTKE MAX - - 1918-08-22 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WLOKA ALOIS - - 1914-08-22 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1866-08-29 - POETA, PISARZ
WINKLER ROBERT - - 1914-08-22 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1889-10-29 - obelisk
WINKLER OSKAR - - 1917-08-22 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WINKEL FRANZ ARM. SLD - 1915-08-22 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
WINKEL FRANZ ARM. SLD - 1915-08-22 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
WILK JOH. - - 1914-08-22 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIESE RICH. - - 1915-08-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIECZOREK JAN - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK JAN - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WEISS WILLI - - 1918-08-22 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
WEISS PAUL - - 1914-08-22 ROSSIGNOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
WAWRZIK ALOIS - - 1914-08-22 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WAWRZIK ALFONS - - 1914-08-22 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
WALOCHA ANTON - - 1914-08-22 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
VOLKER FRIEDR. GREN. - 1918-08-22 AT????? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
VOLKER FRIEDR. GREN. - 1918-08-22 AT????? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
VILKMER FRANZ - - 1914-08-22 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ULLRICH HEINRICH DR - 1914-08-22 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
UEBERSCHER OSWALD - - 1914-08-22 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-03-07 - obelisk
TOBOŁA JAN - - 1914-08-22 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
THOMALE OTTO - - 1915-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
TARASOW ILIAS GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
TARASOW ILIAS GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
TARANTIN WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
TARANTIN WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZOLA WIKTOR - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-04-05 Ornontowice -
SZOLA WIKTOR - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-04-05 Ornontowice -
STROKACS GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 205 P.P. 1917-08-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
STROKACS GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 205 P.P. 1917-08-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
STOKLOSSA PAUL - - 1914-08-22 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STEPHAN JOSEF - - 1917-08-22 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STEINBERG RICHARD NIEM. - 1917-08-22 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEINBACH JOS. - 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STEINBACH JOS. - 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STAFFA JOHANN - - 1914-08-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SPRINGER GUST. - - 1914-08-22 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SPRINGER GUST. - - 1914-08-22 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SPERLING GOTTLIEB - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
ŚNIEGOŃ FRANCISZEK SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1918-08-22 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
SKIBA KARL - - 1914-08-22 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SERGEJEW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SERGEJEW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHWIGON KARL - - 1914-08-22 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHWARZE A. - - 1914-08-22 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHULZE WILH. GEFR. - 1914-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ ADM. - - 1914-08-22 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHULZ ADM. - - 1914-08-22 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHUBERTH GUSTAV - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-08-22 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-08-22 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHORSEK HERM. - - 1914-08-22 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHNEIDER RICH. - - 1914-08-22 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER OTTO - - 1914-08-22 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHNEIDER OTTO - - 1914-08-22 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHNEIDER HERMANN - - 1914-08-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHMENZ REINHOLD - - 1914-08-22 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHALOSKE JOSEF - - 1915-08-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SCHALOSKE JOSEF - - 1915-08-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SCHAAR HERMANN RESERVIST - 1914-08-22 ROSIGNOL Bystrzyca (gm. Oława) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1889-01-09 - -
SAULKE AXE FELDARTILERIE LEUTNANT D. RES. - 1919-08-22 - Miłków wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1895-11-09 - -
SANDMANN FRITZ - - 1914-08-22 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
RYGIEL WILHELM - - 1914-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
RUPOCIŃSKI STANISŁAW SZER. PUŁK PIECHOTY LANDWEHRY NR 46 1915-08-22 CZEREMCHA P. KROSNO Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1882-08-12 MAGDALENKI -
RUDOLF OSKAR - - 1914-08-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ROZUMEK ISIDOR - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
ROZUMEK ISIDOR - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
ROSSDEUTSCHER J. - - 1914-08-22 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
ROSSDEUTSCHER J. - - 1914-08-22 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
ROSSDEUTSCHER O. - - 1914-08-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
ROGSCHIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.326 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ROGSCHIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.326 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
RISTER PAUL - - 1914-08-22 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - Tablica powalona
RICHTER HUGO - - 1916-08-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
REGAHL ERICH LEUTNANT D.RES. GREN.REGT.KÖNIG.FRIEDR.11 1917-08-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-08-01 - -
REGAHL ERICH LEUTNANT D.RES. GREN.REGT.KÖNIG.FRIEDR.11 1917-08-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-08-01 - -
RADZEY WILHELM - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
PRASSE OTTO GEFR. - 1918-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
POLLOK FRANZ FÜS. - 1914-08-22 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POGANTKE KARL - - 1916-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POCATIS HELMUT - - 1916-08-22 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
PISULLA EDUARD - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PINISCH JOHANN - - 1914-08-22 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PIGULLA FRANZ WEHRM. - 1914-08-22 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PIERZINA JOHAN SZEREGOWY - 1914-08-22 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1893-06-19 - -
PIERSKALLA AUG. - - 1914-08-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIERSKALLA THEODOR - - 1914-08-22 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIERSKALLA AUGUST - - 1914-08-22 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PFEIFFER KARL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PEUCKER FRZ. - - 1917-08-22 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PESCHEL PAUL - - 1914-08-22 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PAWLIKOWSKI JÓZEF - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWLIKOWSKI JÓZEF - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PATRASCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PATRASCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
OPATZ GOTTLIEB - - 1917-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
OPATZ GOTTLIEB - - 1917-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
NOWAK FRANZ - - 1914-08-22 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
NOWAK ROBERT - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWACHATZKI ANDREJAN GEM/ROSJA I.R.205 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NOWACHATZKI ANDREJAN GEM/ROSJA I.R.205 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NEUMANN PAUL - - 1914-08-22 - Winnica wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÜRKE PAUL MUSK. - 1914-08-22 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MUREK JOHANN - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MOSLER WALTER - - 1914-08-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MOSLER WALTER - - 1914-08-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MOCZYGEMBA FRANZ - - 1917-08-22 Rumunia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MLUDEK PAUL - - 1914-08-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MLUDEK PAUL - - 1914-08-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MILITSCHEWITSCH WELISA GEM/SERBIA I.R.5 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MILITSCHEWITSCH WELISA GEM/SERBIA I.R.5 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MIKULLA ALOIS - - 1917-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MIERZWA KARL - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHALKE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MEWS WILH. ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MENCEL ANDRZEJ - - 1914-08-22 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
MELZER RICHARD - - 1914-08-22 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-01-24 - -
MAYHACK ERNST KANONIER - 1917-08-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
MATERNE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MARTIN WILH. - - 1915-08-22 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MARTIN WILH. - - 1915-08-22 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
LUKOSCHEK WILHELM - - 1914-08-22 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
LUKOSCHEK WILHELM - - 1914-08-22 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
LUBOJANSKI JOHANN - - 1916-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
LOGA JOHANN - - 1917-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
LISCHKA IGNATZ RES. - 1914-08-22 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
LINDNER HERM. - - 1914-08-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
LINDER HERMANN - - 1914-08-22 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
LIBERACKI JÓZEF - - 1918-08-22 - Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1897-03-12 - -
LEONARD JOSEF - - 1916-08-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LEONARD JOSEF - - 1916-08-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LEB? NIKITA RUSS.SOLDAT - ????-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LEB? NIKITA RUSS.SOLDAT - ????-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LATZKE REINHOLD - - 1918-08-22 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
LANGER ALOIS - - 1914-08-22 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNDE EMIL - - 1914-08-22 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KUHNEL BERTHOLD - - 1917-08-22 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KUHNEL BERTHOLD - - 1917-08-22 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUPPA FRANZ LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL 1918-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRUPPA FRANZ LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL 1918-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRETSCHMER MAX - - 1914-08-22 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KRAUS JOHANN - - 1917-08-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRAJCZY NRB. (NORBERT) - - 1914-08-22 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOWALLIK JOSEF - - 1917-08-22 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOTERBA ANTONI - - 1917-08-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOTERBA ANTON KANON. - 1918-08-22 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KORNFŰHRER JOSEF - - 1918-08-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KOLODZIEJ FRANZ - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLODZIECZYK AUGUST - - 1914-08-22 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOIKAJEW GABRIEL GEM/ROSJA I.R.51 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOIKAJEW GABRIEL GEM/ROSJA I.R.51 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KNORREK FRIEDRIEN Jäg. - 1914-08-22 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KNORREK FRIEDRIEN Jäg. - 1914-08-22 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KLIMEK NIKOLAUS - - 1914-08-22 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KLIMEK ANTON - - 1914-08-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KLEIST R. - - 1914-08-22 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KLEIST R. - - 1914-08-22 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KITROW MOSSEJ GEM/RUMUNIA I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KITROW MOSSEJ GEM/RUMUNIA I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KIOLBASSA PAUL - - 1914-08-22 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KIESEWETTER ERNST FÜS. - 1914-08-22 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KIEHNERT PAUL - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KETZLER ADOLF - - 1914-08-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAY JOHANNES - - 1918-08-22 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
KASPEREK THEODOR - - 1914-08-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASPER KARL - - 1914-08-22 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KANDZIORA KARL - - 1914-08-22 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KALUSCHE GOTTLIEB - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
JUNG ALFRED - - 1918-08-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
JUNG ALFRED - - 1918-08-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
JOWITSCHIC WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.10 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
JOWITSCHIC WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.10 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
JOSCHKO JOHANN - - 1917-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
JENTSCH HEINRICH - - 1914-08-22 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
JARULIN MON. - 454 P.P. 9 K. 1917-08-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
JANITSCHKE JOSEF - - 1917-08-22 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
JANITSCHKE JOSEF - - 1917-08-22 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
JANDER RICHARD - - 1914-08-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
JAKEL EWALD - - 1914-08-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
JAHN ADOLF - - 1914-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
JAGUSH EMIL - - 1914-08-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
HULLIN JOHANN - - 1914-08-22 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUDON FRANZ GEFR/ROSJA A.R.8 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
HUDON FRANZ GEFR/ROSJA A.R.8 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
HOPPE FRANZ - - 1914-08-22 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN RUDOLF - - 1914-08-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 22 1914-08-22 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOERNER BRUNO GEFR. - 1914-08-22 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HERMANN KARL - - 1914-08-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HEMSCHEL GEORG EINJ. FR. - 1914-08-22 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HELLFEUER JOH. - - 1914-08-22 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HARTMANN WALDEMAR - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HANKE FRANZ - - 1918-08-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GUTZKI AUGUST KAN. - 1918-08-22 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
GUS LUDWIG - - 1917-08-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GUS LUDWIG - - 1917-08-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GÜRTLER FRIEDRICH - - 1914-08-22 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GRZMEHLE HERMANN - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GROTH AUGUST - - 1917-08-22 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
GRÖGER PAUL - - 1914-08-22 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROBERT JÓZEF - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-02-20 Ornontowice -
GROBERT JÓZEF - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-02-20 Ornontowice -
GRIEB?CH WILHELM - - 1914-08-22 Cutry Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-21 Kreika -
GREUPNER JOS.(EF) - - 1917-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GREUPNER JOS.(EF) - - 1917-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GRALLA ROBERT - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GRALLA ROBERT - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GORA JOHANN - - 1916-08-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GOLDNER KARL - - 1914-08-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
GOLDNER KARL - - 1914-08-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
GLANIA ARNOLD - - 1914-08-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GLANIA ARNOLD - - 1914-08-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GLALIRL JULIAN - - 1917-08-22 St. Julien Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 Rothsürben -
GIERSCH FRITZ - - 1914-08-22 - Walim-Sędzimierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
GERA FRANZ RES. - 1914-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GEMOLL WILHELM - - 1914-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GEMANDER JOHANN - - 1914-08-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GĘBIAK JAN - 1 KOMP. PRUS. REZ. P.P. NR 80 1918-08-22 MIRAUMONT Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-05-04 LUDWINOWO -
GARLICK F. PRIVATE / WLK.BRYTANIA King's Own Yorkschire L.I. 1918-08-22 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
GARBUNOW IWAN GEM./RUSS. I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GARBUNOW IWAN GEM./RUSS. I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
FUCHS PETER - - 1918-08-22 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
FROMEL ERNST MUSK. - 1914-08-22 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
FRIEDRICH P. - - 1914-08-22 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
FRANKE ROBERT - - 1914-08-22 FRANKREICH Stary Wielisław I wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FÖRSTER ERWIN - - 1914-08-22 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
FORCHE KARL - 2 FELDPION. KOMP. VI A.K. 1914-08-22 Rossignol / Belgia Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1887-12-06 - -
FAULHABER HUGO - - 1914-08-22 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ELSNER ARTHUR - - 1914-08-22 Virton Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
ECKELT JOHANN - - 1915-08-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
DSENIS FRITZ GEM/ROSJA I.R.15 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
DSENIS FRITZ GEM/ROSJA I.R.15 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
DRONIA ROBERT MUSK. - 1914-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
DRONG HIPPOLITH - - 1915-08-22 - Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
DRONG HIPPOLITH - - 1915-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
DOROW MAX - - 1914-08-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
DONAT von MARZELL FAHNRICH - 1914-08-22 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
DICU CARSTEA GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
DICU CARSTEA GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
DEUTSCH PAUL - - 1914-08-22 ROSSIGNOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
DAMASKE OSKAR GEMEINER INF. REG. 1917-08-22 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
DAMASKE OSKAR GEMEINER INF. REG. 1917-08-22 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
CZ? JOS? - - 1914-08-22 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
CYRON PAUL - - 1915-08-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CYRON JOSEF - - 1914-08-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CYRON JOSEF - - 1914-08-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CYRON PAUL - - 1915-08-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CWIELUNG PAUL - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
CWIELUNG PAUL - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
CIPA KAROL - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-11-06 Ornontowice -
CIPA KAROL - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-11-06 Ornontowice -
CIEŚLIK B. - - 1918-08-22 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-07-20 Wijewo -
CIEŚLIK B. - - 1918-08-22 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-07-20 Wijewo -
CHRIST STAKO GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CHRIST STAKO GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BYSEWSKI JÓZEF - - 1917-08-22 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Smołdzino -
BUDYCH MARCIN - - 1915-08-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1882-11-10 - -
BUCHHOLZ FRANZ ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BRAIDOTTI GUGLIELMO SOLD. I.GRAM. 1918-08-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-21 - -
BRAIDOTTI GUGLIELMO SOLD. I.GRAM. 1918-08-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-21 - -
BÖNSCH JOSEF - - 1918-08-22 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOCKSCH PAUL - - 1914-08-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - VERM.
BOCHEN PAUL UNT. OFFZ. - 1917-08-22 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOCHEN VINZENT - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOBANIE NECULA GEM/RUMUNIA I.R.39 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BOBANIE NECULA GEM/RUMUNIA I.R.39 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BISKUP TEOFIL - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
BISKUP TEOFIL - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
BESCHKE PAUL OFFZ. STELLV. IR 343 I K. 1915-08-22 - Bielsk Podlaski III miasto, gm. Bielsk Podlaski, pow. bielski podlaskie - - -
BESCHKE PAUL OFFZ. STELLV. IR 343 I K. 1915-08-22 - Bielsk Podlaski III miasto, gm. Bielsk Podlaski, pow. bielski podlaskie - - -
BEIER GUSTAV MUSK. - 1917-08-22 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
BARZOWSKI JAN - - 1917-08-22 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Przodkowo -
BARTSCH KARL MUSK. - 1914-08-22 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
BALTMANN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BALTMANN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ATROSZENKOW DYMITR - 15 P.P. 2 K. 1917-08-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ANIOL JOH. GEFR. - 1914-08-22 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?PITZ - - - 1914-08-22 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
???MICH P. - - 1914-08-22 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -

Powrót do strony głównej