Descritpions of cemetary and memorial places from period of World War I in Poland

Province - opolskie



Return to main page

A-Z A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ź Ż

MAPA

Cemeteries to describe

Town
Localization
Fallen
Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 12368
Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 439
Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski 291
Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 180
Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 172
Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 164
Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 162
Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 159
Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski 137
Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 125
Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 124
Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) 123
Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 113
Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski 102
Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski 102
Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 100
Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 100
Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski 96
Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 94
Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki 94
Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 94
Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 92
Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 88
Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 84
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 84
Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 80
Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski 76
Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 76
Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 75
Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 73
Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski 73
Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 72
Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 72
Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) 67
Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 66
Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 62
Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 59
Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 59
Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 59
Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 58
Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 58
Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 56
Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 56
Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 55
Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 54
Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 53
Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 53
Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 53
Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 52
Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 52
Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 52
Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 51
Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 51
Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 51
Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 50
Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 48
Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 46
Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 46
Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 45
Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski 45
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 44
Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 44
Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 44
Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 44
Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 43
Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 43
Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 43
Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 42
Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski 41
Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 41
Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski 41
Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 40
Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski 40
Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 40
Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski 40
Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 39
Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 38
Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 38
Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski 38
Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski 38
Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 37
Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 37
Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 37
Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 35
Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 35
Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 35
Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 35
Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 35
Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski 35
Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski 35
Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki 35
Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) 34
Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 34
Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 33
Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski 33
Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski 32
Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski 32
Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski 32
Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 32
Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 32
Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 32
Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski 32
Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski 32
Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 32
Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 32
Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski 31
Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 31
Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 31
Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 30
Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 30
Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski 28
Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 27
Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 26
Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) 26
Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 26
Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) 26
Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 26
Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 25
Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 25
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 25
Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski 25
Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 25
Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 25
Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 24
Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski 24
Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki 24
Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 24
Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 24
Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 24
Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 24
Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 23
Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 23
Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 23
Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 23
Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski 23
Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 22
Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski 22
Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 22
Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 22
Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 22
Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 22
Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 21
Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 21
Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski 21
Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 20
Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 20
Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 20
Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 20
Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 19
Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 19
Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski 19
Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 19
Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski 18
Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 18
Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 18
Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 17
Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 17
Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 17
Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski 17
Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki 16
Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski 16
Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 15
Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 15
Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 14
Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 14
Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski 14
Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) 14
Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 14
Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski 13
Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 13
Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 13
Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski 12
Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 12
Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 12
Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 11
Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 10
Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 10
Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 10
Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 10
Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski 10
Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 9
Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 9
Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 9
Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 9
Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 9
Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski 9
Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 8
Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 8
Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki 7
Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 7
Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski 7
Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 7
Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 7
Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 7
Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski 6
Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 6
Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 6
Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 5
Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 5
Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 4
Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski 4
Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 4
Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 4
Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski 4
Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki 4
Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 4
Ujazd (opolskie) wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki 3
Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 3
Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 3
Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 3
Jasiona II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 3
Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 3
Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 3
Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 3
Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski 2
Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 2
Namysłów I miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski 2
Kadłubiec wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 2
Komorniki II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 2
Grzędzin II wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 2
Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski 2
Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski 2
Bodzanowice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski 2
Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 2
Głogówek II wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 2
Chrząstowice II wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 1
Tułowice II wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 1
Opole IV miasto, gm. Opole, pow. opolski 1
Głubczyce wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 1
Niemysłowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 1
Ligota Górna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 1
Prudnik miasto, gm. Prudnik, pow. prudnicki 1
Solec I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 1
Steblów II wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 1
Kujawy II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 1
Żyrowa II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 1
Miechowa wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 1
Opole-Nowa Wieś Królewska miasto, gm. Opole, pow. opolski 1
Nieznaszyn wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Borzysławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Mańkowice-Bardno wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Wierzbie wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Żywocice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 1
Ostrośnica wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Dobrodzień miasto, gm. Dobrodzień, pow. oleski 1
Łącznik II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 1
Łambinowice II wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Szczedrzyk II wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 1
Opole I miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Opole III miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Opole-Groszowice miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Bodzanowice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski 0
Nysa III miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Większyce wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Roszowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Przeczów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Rzymiany wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Gościęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Kowalowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Łany I wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Kamień Śląski wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Bierawa wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Krapkowice miasto, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 0
Moszczanka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 0
Babice wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Ścigów wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Chudoba wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Bogacica wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 0
Gadzowice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Kamiennik wieś, gm. Kamiennik, pow. Nyski 0
Mechnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. krapkowicki 0
Landzmierz-Biadaczów wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Przechód wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 0
Roszowicki Las wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Gogolin I miasto, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Bąków miasto, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Wojsławice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 0
Kietrz miasto, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Krzyżowice wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 0
Dębowa wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Posucice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Rogów Opolski wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 0
Dzierżysław wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Walidrogi I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Boguchwałów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Przywory II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Głuchołazy miasto, gm. Głuchołazy, pow. nyski 0
Kromołów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 0
Pilszcz wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Kielcza wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 0
Goszowice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Dobieszowice wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 0
Łącznik I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Prusinowice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Bukowa Śląska wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Dobrzeń Wielki wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Brzeźnica (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Wawelno wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski 0
Przecza wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski 0
Lubienia wieś, gm. Popielów, pow. opolski 0
Prądy wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 0
Tułowice I wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 0
Pogorzela wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 0
Opole II miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Biskupice wieś, gm. Radłów, pow. oleski 0
Dębie II wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 0
Brzezie (opolskie) wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Rzymkowice wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 0
Strzegów wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Nysa II miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Łubniany II wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) 0
Komorniki I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Namysłów II miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Borki Wielkie wieś, gm. Olesno, pow. oleski 0
Reńska Wieś wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Kamienna wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Leśnica II miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki 0
Wojciechów wieś, gm. Wilków, pow. namysłowski 0
Szymiszów wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 0
Łowkowice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Malnia wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Dębska Kuźnia wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 0
Kędzierzyn-Kożle - Sławięcice miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Dobra wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Tarnów Opolski I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Dziećmarów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Krzywizna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 0
Landzmierz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wędrynia II wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Gronowice wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Skałągi wieś, gm. Wołczyn, pow. Kluczborski 0
Równe (opolskie) wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Kędzierzyn-Koźle miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Dobrosławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Stary Grodków wieś, gm. Skoroszyce, pow. nyski 0
Gogolin II miasto, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Wierzbica Górna wieś, gm. Wołczyn, pow. Kluczborski 0
Brzezina wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 0
Izbicko wieś, gm. Izbicko, pow. strzelecki 0
Zdziechowice wieś, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski 0
Młodoszowice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Kędzierzyn-Kożle - Rogi część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Słoków wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 0
Wojnowice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Zębowice wieś, gm. Zębowice, pow. oleski 0
Walidrogi II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Ligota Tułowicka wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 0
Nysa V miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Nowa Cerekwia wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Zawadzkie wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 0
Domaszkowice wieś, gm. Nysa, pow. nyski 0
Zdzieszowice miasto, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 0
Lisięcice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Brzeg I miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski 0
Olbrachcice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Biadacz wieś, gm. Łubniany, pow. opolski 0
Pogórze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Kup I wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Płużnica Wielka wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 0
Zimnice Wielkie wieś, gm. Prószków, pow. opolski 0
Gierałcice wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski 0
Krasowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Przywory I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Centawa wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 0
Skarbiszów wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 0
Bierdzany wieś, gm. Turawa, pow. opolski 0
Return to main page