Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej

Województwo - pomorskie



Powrót do strony głównej

A-Z A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ź Ż

MAPA

Cmentarze do opracowania

Miejscowość
Lokalizacja
Polegli
Starogard Gdański miasto, gm. Starogard Gdański, pow. starogardzki 0
Gdańsk-Nowy Port miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk 0
Gdańsk III miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk 0
Ulinia wieś, gm. Wicko, pow. lęborski 0
Bytów I miasto, gm. Bytów, pow. bytowski 0
Lubuń wieś, gm. Kobylice, pow. słupski 1
Pelplin miasto, gm. Pelplin, pow. tczewski 1
Wieszczyno wieś, gm. Słupsk, pow. słupski 1
Godętowo wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski 1
Sarbsk wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Sarsen) 1
Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski 3
Gdańsk IV miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk 6
Żoruchowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski 8
Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) 8
Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski 10
Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) 11
Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski 13
Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski 13
Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski 13
Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) 13
Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki 14
Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski 15
Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) 15
Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski 16
Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski 16
Choczewo wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski 17
Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) 19
Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski 20
Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski 22
Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski 22
Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski 22
Runowo (pomorskie) wieś, gm. Potęgowo, pow. słupski 22
Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski 24
Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) 24
Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski 24
Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski 25
Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski 26
Zimowiska wieś, pow. słupski 30
Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski 31
Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski 31
Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) 32
Gdańsk I miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk 32
Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia 32
Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki 36
Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski 39
Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) 40
Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski 40
Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski 45
Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) 48
Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski 56
Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski 57
Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski 64
Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk 85
Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski 91
Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski 101
Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski 125
Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski 137
Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski 159
Powrót do strony głównej