Sobrenomes no índice em %?: 1547

Retorna a página principal

Sobrenome
Nome
Patente militar/
Nacionalidade
Unidade militar Data do falecimento
(aaaa-mm-dd)
Local do falecimento
Local do sepultamento
Localizaçăo
Província
Data de nascimento
Lugar de nascimento
Observaçőes
ZYG? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
ZW? RUPPERT JNFANTERIST K.U.K. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ŻURA?OW SIERGIEJ PUŁKOWNIK - - - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
ZSIDAI? ANDREAS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ZIN?LINZ J? - - 1916-08-?? - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
ZICHOPE(?) E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ZEM? EMIL - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
ZELEN? FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-07 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ZE? PAUL MUSK. - 19??-08-08 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
ZBYRAŁ? JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ZANDER? ALBERT - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
ZAN? WILHELM - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 20 lat
ZAN? ALBERT - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 19 lat
ZAICE? IWAN RUSS.SOLDAT - 191?-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ZADE (?) WSKY ERAZM - ODD Z ROBOTN 1917 - Kałusz Ukraina Pogranicze - - NR 222, M.R.P.1930
ZA?AWA JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
ZA? KARL MUSKETIER 10 K. I.R. 5 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
Z?ISKI WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
YARA??? - - - 1917-08-10 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
WURSING? ERNST - - 1916-07-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WUR?? WILH[ELM] G[E]F[REITE]R - 1915-04-11 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie 1882-11-09 - -
WUR? KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WUNCH? ROB. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOKITTEL(?) W. MUSK. - 1915-??-06 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOKITTEL(?) R. MUSK. - 1916-11-26 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WODARZ? ROMAN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WO?SCHINSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WITLENPERO? H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WIRNATH? EMIL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WILK? KONSTANTIN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILEKSCHAN? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKTOROWIT? ANTON RUSS.SOLDAT - 1917-09-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKONTY? KWISKO RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIELOS??SKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WIE???? DOMINIKUE JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
WI?EK K? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WI???? GERHARD - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WERTER??? KARL C.GREN. - 1918-09-18 ROH?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WEPE?CHOCK O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WENZELL (?) KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WENZEL? WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 21 lat
WELD? KARL MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WE?SOLY J - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WE?DERHART ERNST - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
WARTARS? pAUL - - 1914-08-21 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
WALTER? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WALL(?) RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
WALISCH?? P????? - - 1915-10-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
WAITSCH? JOSEF RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WABEHN(?) JOHANNES HAUPTMANN 12/R.I.R.231 1914-10-24 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WA? FRANZ - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
W?SCHAUER ALBERT - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
W??ISKI FRANZ RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
W??CHALLA JOH. - - 1916-09-24 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
W??????? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
W????? AUG. - - 1917-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
W? STANISL. - - 1914-12-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
W? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
W? R. - - - - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
W? JOH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
W? HUBERT LEUTN.D.RES. - 1915-11-07 - Damianowice wieś, gm. Kobierzyce, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
VOPP (?) ALBERT GEFR. - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1881-02-08 Wendischbuckow obelisk
VOLD? EDUARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
VOJT?CH JOSEF - - 1914-11-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
VOGELI (VOGELL?) JOH. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
V??ZEL THOMAS - - 1918-10-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
V? GUSTAW - 9 K? 1914-10-14 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
URMER? JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
UMKAMPF (UMKAMPE?) F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) GEFREITER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ULIOCZ? WLADIMA RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
UL???? K. - - 1914-12-12 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
UGH? KALMAN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
UERGIN(?) MAX G[E]F[REITE]R - 1915-01-16 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
U?RGANG KURT - - 1914-09-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
U? PAUL GEFREITER ? K. I.R. 141 1915-05-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
TZSZA??HEL ALFR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
TYBGR? ALBERT LDSTM. 5 K. LDST. BATL. 87 KONITZ 1914-12-04 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1874-04-14 - -
TUR?OVSKY ERNST KAN. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
TSCHOU? PAUL - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
TSCHITSCZ? PAUL LDST. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
TSCHER? PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
TRUN?ČEK JAN - - 1918-03-16 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
TRUDW? KARL WEHR 4 K L.I.R. ????-??-26 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
TRE? OSWALD - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
TORDAHN? HEINRICH MUSK. RES.INF.REGT. 265 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
TOMCZAK? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
TO? H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
TLUCZYKO? FRANZ - - 1916-10-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
TISCHOMI? ARCHIP RUSS.SOLDAT - 1917-08-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
TIMME(R?) HEIN. (HEINRICH?) VIZEFELDW. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
THOR??SCH ARTHUR - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
THIELE?ER ALBERT MUSK. - 1918-05-31 B???? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
TH???LE KARL MUSK. PREUSS.R.J.R. - - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
TER??NOWSKI - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
TELISCH? FRITZ - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
TAH? RICHARD MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
TA??SCHENKO - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
TA? FRIEDRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
T?ZMANN HEINR. - - 1915-04-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
T? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
T? PAUL FAHRER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
T? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SZ?? KAROL - - - - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SYNIERD (?) KARL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - obelisk
SUS (?) MAX JNFANT. K.U.K. J.R 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
STRIL?WSKI K. HUSAR ? 1915-02-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STRE? ERICH - - 1918-07-28 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STR? REINHOLD UFFZ 4/IR 44 1915-03-22 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
STORNH(?) OTTO - - ? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STOLIAN??? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
STOBIK? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
STHELE? ADOLF - - 1918-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STERRL?DOW NICOLAI RUSS. - 1920-03-11 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
STEPE??S - - - 191?-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
STELZE? AUGUST - - - - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
STEIN ? PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEBEL? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STARYB?? KASIM? ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. ? 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STARO??E WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
STADRER? LUDWIG OBERJÄGER T.K.J.R. 4 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
STACH? WALTER - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 28 lat
STA?? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ST???ZE FRANZ GREN. - 1917-??-05 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
ST? OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ST? OTTO GEFR[EITER] - 1914-12-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ST? FRITZ LANDW[EHRMANN] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SPYRA? KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SPERL?? OTTO MUSK. - 1917-10-01 Luzzer?? (Lazaret) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SOLU?? ALEX. RUSS.SOLDAT - 1918-02-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOKEES? JOSEF - - - - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SOH?? KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SOC?LSKI STANISL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 168 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SOBO? ? - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SO??ER WILHLEM - - 1917-04-16 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - - POMNIK
SO???? GUSTAV - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SLA?IKO ILJA GEM./RUM. I.R.60 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SKRIBALLE? PAUL - - 1917-06-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? RUDOLF - - 1916-10-14 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? RICHARD - - 1918-09-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? BRUNO - - 1915-08-20 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRI?AN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SIMON (?) - - 5/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SILBERBA?? JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SIFELDIN(?) KARL - - 1917-06-17 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SI??FEHL W. - - 1916-11-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SEITGARIAJ? BAHTYGAREI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SEBIELE?? KARL - - 1917-08-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SE??? GUSTAV - - 1917-05-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWIETE? R. - - 1915-03-14 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHWER???ER P. - - 1916-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWANG?? GUSTAW MUSK. - 1914-11-25 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHW?DT HERMANN PION. - 1918-10-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHUL? OSKAR - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHUL? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-12-14 - Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-21 - tablica betonowa nr 3
SCHU??? PAUL RES. - - Heimat Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SCHRÖ?? PAUL - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHRO? H. GEFR. - 1916-04-19 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHRA? RICHARD MUSK[ETIER] - 1918-05-02 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHR? GEORG FÜS[ILIER] - 1915-07-25 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHR? JOHANNES FÜS[ILIER] - 1915-08-12 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-09-03 - nagrobek betonowy
SCHOTE? FRITZ - - 1917-07-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOK? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHNITTKE(?) - MUSK. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMARIE?SKI KURT - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHMANSE ? MAX - RES.INF.REGT.8 1914-12-12 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1876-04-25 - obelisk
SCHMA?? KARL - - 1915-07-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMA? TAIBIS J. - - 1916-06-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SCHM? P. GEFR. - 1917-01-16 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHM? FRITZ GREN[ADIER] - 1918-10-03 F[rankreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
SCHLU?R OSKAR - RES. INF. RGT. 51 1915-06-24 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-04-09 - -
SCHLO?? ANTON - - 1918-03-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLO? HERM. - - 19??-08-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHL?NUS WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHIN?Z WLADISLAUS - 4 K. I.R. 14 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHIM???SKI PAUL - - 1915-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHILL? OSKAR - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIERE? KARL? - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHI? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHEREI? VIKTOR KRIEGSFREIW. INF.REGT. 137 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHENK? FRITZ MUSK. - 1915-05-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHELIGA? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHECH? ED. LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHECK? (DEHNEN)
SCHEBO? ALBERT UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHE? KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHE? GERHARD GEFR[EITER] - 1916-10-12 Frank[reich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
SCHATT?K JOS. UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHAMRANSK? BERTH MUSK[ETIER] - 1916-12-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
SCHA(LLOW)? FRANZ - - - - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen ?
SCH??EMANN - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCH?????? R. - - 1916-12-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH???? FRANZ - - 1915-08-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH???? RUDOLF - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCH??? RICHARD - - 1915-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH? RICHARD - - 1916-12-28 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? AUGUST - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCH? RU? - - 1916-09-18 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCH? PAUL - - 1917-05-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCH? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SAY? JOSEF - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SAWERT ? FRIEDRICH MUSK - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SAUER? PAUL - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SAR?ED?E? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
SANER(?) FRANZ MUSKETIER ? 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SAN???? HERMANN - - 1918-03-23 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
SAMIEL??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SACH?? EMIL - - 191?-05-27 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SA?ES??KI - - - 1915-06-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SA???ST PAUL - - 1917-09-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
S?ZE JOSEPH - - 1917-05-10 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
S?LLMEIER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
S?EP ? MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
S?ENKE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
S?CHER FRANZ JOSEF INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
S?ARGARD WALTER - - 1918-09 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
S??ON ROBERT - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S??ESNY RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S??ERKE PAUL GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
S???S?K EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S???PIN AUGUST - - 1917-09-10 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S???NZIG GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
S? von FRIEDRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S? JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? FRIEDRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? ? - - 1915-09-30 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
S? PAUL - - 1918-0?-2? - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
S? GUSTAV - - 1915-07-17 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
S? ALFERD - - 1915-12-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
S? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? PETER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S(?)OHNABELRAUCH . VIZEWELDWEBEL 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RZAC? JOSEF KAN. - 1914-09-29 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RYGEL? GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RYCHMITSCHEN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RYB?AS STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
RUSE?IN KARL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RUS? ??OFEI RUSS.SOLDAT - 1918-04-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUD?OWSKI ANTON GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-0? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RU??D?? OSKAR - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
RU? EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RU? JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROZKOSZNY? WILH. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
ROSSDEUTSCHER (?) - - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROS?EL FRITZ - - 1916-10-13 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
RORADA (PORADA?) MICHAEL - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RONJES (?) HERBERT LTN. D. R. MASCH. GEW. ABT. D. V. KAV. KIV. - - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RONCZKOWSKI? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
ROHN...? FRITZ - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RODZI??KI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 POL.P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RO?T?KUHN KARL MUSKETIER 3 K. I.R.14 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RO? MITROFAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RINO?L JOSEF MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-28 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RIE??? PAUL - - 1916-06-30 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTS?EIG GERH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RICH? OTTO GEFR. - 1918-05-31 SUISA Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RETH???E H. MUSK. 3 / LANDW. I. R. ? ????-??-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RET?N - UNTEROFFIZIER 6 B. F.A.R. 52 1914-12-25 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RESCH??AR? - - - 1914-01-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
REPKE (?) PAUL GEFR. - 1916-08-11 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1894-01-20 Klein Garde obelisk
RENK(ELER?) ? - - 1918-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
RELIN? ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
REICHEN? Graf von HEINRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
RECH?TZ - GEFR. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
RAUHUT ? KARL - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
RADMA? HERM. - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
RAB? ALBERT - - ????-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
R??UME FRITZ - - 1916-12-09 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
R??SETKE MAX - - 1915-10-06 W???EOSEL? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
R??MAT FRANZ RESERVIST M.G.K. I.R. 41 1914-12-28 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
R???LKE H. MUSK. 8 / ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
R?? LEONTI RUSS.SOLDAT - ????-??-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
R? KARL ERS. RES. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
R? ERICH - RES. INF. REG. 135? 1917-10-22 POD GHELUVELT Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1891-11-05 - -
R? ROBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
R? ALBERT FUSIL. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
R? AUG. JAGER - - - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
R? HERM. GREN. - - - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
R? ? - - 1917-03-18 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PURENIHA ? JOSEF - - 1914-09-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PRZ?REMBEL - FÜSSELIER - 1915-03-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PRIMA? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRESSER?? KARL ?ES. - 1914-09-09 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PR? HERMANN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
POTGAR? ?AN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
POLA? THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
PO?OW SERGIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 92 P.P. 1915-12-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PO?NN WOLF MUSKETIER M.G.A. I.R. 176 1915-03-30 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
PLISTER???LER GEORG SAPP. S.B. ? 1915-05-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PL??K MAX L[AN]DS[TUR]M[MANN] - 1916-07-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PITZER  ?? KARL - - 1914-12-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PITAN(?) ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PIGULLA? E UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIETREK? PAUL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIETRAS (?) KARL - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIERS??ER FRIEDR. GEFR. - 1918-04-07 ARBENT?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PIEL?SO??ICZ - - - 1915-12-07 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
PICHULLA? JULIUS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PENSAK (BENSAK?) PAWEŁ - - 1915-09-17 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PENN? WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PENN? AUGUST GFR. - 1917-08-01 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
PECHIDSZAK ? ARTYNI - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PASSENHEI? KARL MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PALKA? TEOF. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
PACKM? ERZ. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. ? 1915-08-13 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PA?LIN BERTHOLD - - 1915-03-01 St.Quentin Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1875-08-05 Rothsürben -
P?A?ZKE H. - - 1918-04-25 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
P??MANN REINH. - - 1914-11-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
P??????? PAUL - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
P?? JOAHANN RES. - 1915-02-02 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
P? - - - 1915-07-02 - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
P? IWAN SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
P? GERHARD OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - PRAHL? (DEHNEN)
P? IWAN - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
OSTROWSK? RICHARD SERG[EANT] - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OSER???? - - - 1917-01-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OPW?Z KARL - - 1917-08-21 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 18??-09-31 - -
OPH? KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
OCHMAN (?) JOHANN (?) - ?? J.R 26 1914-12-14 - Obory wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 26 - -
OBBAR? WILHELM RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
O??STINOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
O? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NUSCH???? HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NUKCH? PAUL MUSKETIER - 1916-03-27 JEZ. NAROCZ Bystrzyca (gm. Oława) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-03-?? - -
NOLILMLYER? WILHELM - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
NOL?SZCZYK A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIEMIEC? - - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
NIEDER? MAX - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
NIE???? JOSEF - - 1915-10-31 IN BELGIEN Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEM?? KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NEGW? - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEEBER? FRIEDR. - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NA??SCHEJKO - - - 1913-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
N? R? - - 1918-04-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
N? PAUL - - 1915-07-?? - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
N? MAXIM RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUT?MANN MAX - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
MUHL? OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MUCHA? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
MÜ??Z ALFRED MUS. - 1915-08-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MRACHALA? ANTON - - 1914-12-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORG? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MORE? ?XEI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOG? FRANZ - - 1915-02-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MITTAS? ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MISC? MOISE ROSJA JNF.REGT.111 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIN?E JOHAN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MILFE??DT O. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 189? - -
MIKO? DIMIT? GEM./RUSS. - 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MIKAR?SCHE GREGOR GEM./RUSS. I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIER?CH M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
METZ? ? - - 1917-08-13 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MET? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
MER? WILH. - - 1915-07-17 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MELCHERT (?) HERMANN LDST. 4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ME?RN ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ME? ? - - 1916-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MCI?? JOSEF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa I (nr 373) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
MAY? KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
MAY? WALTER - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MASU??? FERDINAND MUSK. PREUSS.R.J.R. 1915-05-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MASCH??? GEORG - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAROU??OT FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MARKWORTH? HERMANN ERS. RES. L.J.R.72/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARKU? - - - 1915-09-26 Rothsürben Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-11-19 - -
MARKU? MAR - - 1914-09-15 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1889-09-14 Kreika -
MARK??? ALEKSANDER - - ????-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MAR?UARDT OTTO VFWBL. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAR? OSKAR - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MANZO? ? - - 1918-08-08 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MANTHE? WILHELM - - 1915-02-25 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1885-07-10 - -
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
MAMOK (?) JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALACH? STANISLAW ROSJA JNF.REGT 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAI? ERICH - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAASCH? FRIEDRICH GREN. - 1918-10-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MA?Y A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MA?KNEL GUST. - - 1916-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
M??OJEK FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
M? PETER - - 1915-08-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M(N)?A?I PAUL GEFR 4R ?18? ????-01 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
LÜDTK? KARL - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 24 lat
LUC? SIMON - - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
LUBK? KARL OFF[I]Z[IER] ST[EL]LV[ERTRETEND] - 1918-04-29 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-22 - nagrobek betonowy
LU?WIG JOHANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
LU?WIG OSWALD - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
LU?KI STEPAN RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LU??? STANISŁAW SZCZEPAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
LU? AUGUST - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
LOV??SWITSCH - - - 1914-12-24 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LOR?AJUT - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
LOCHTER? ERNST - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
LOCHNE? OTTO - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
LO? - MUS. - 1918-04-04 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
LO? FRIEDRICH - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
LISZKA? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
LINTSCHNI? LAZAR RUSS.SOLDAT - 1917-10-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LIGDNER (?) PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
LIEBSCHWAGE? WILHELM - - 1915-07-16 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
LI?UT??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
LI?SE WILHELM - - 1915-11-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
LESNISEN? MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LEON? ?PAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LEFIN?? - - - 1916-07-22 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LECH??S??? - - - 1916-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LEB? NIKITA RUSS.SOLDAT - ????-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LE???? GUST. - - 1915-06-14 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
LAU??EN HERMANN - - 1915-11-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
LAST? STANISLAW GEM./S? I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
LANGER? MAX - - 1916-01-17 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
LANGE(?) WILH[ELM] W[E]HR[MANN] - 1916-07-26 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
LAN? E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
LAM?ENSTEIN AUGUST SZER 1.J.R.82 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
LAH? FRANZ - - 1915 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERM.
LA?PON KARL - - 1917 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
LA?D???? W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
L?HEIM FRITZ - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
L??TEICEW - - - 1917-02-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
L? INER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
L? - ? ? 121 1915-03-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
KUZKE? PAUL - - 1915-11-01 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUT?A - - - 1917-01-2? - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KURNI? ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
KUN? HERM. - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUN? EWALD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 29 lat
KUN ? P. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KUDRIN? JUSTUS MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KUDRUN? (DEHNEN)
KUB?IEL KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KU?? ??DOR RUSS.SOLDAT - ????-??-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRU??? JOSEF - - 1917-08-05 IN FRANKREICH Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KROMNITZ? PETER UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KRIEGERS(?) GOTTFRIED WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KREINER? FRITZ UFFZ./NIEM. - 1916-07-12 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KRE? OTTO W[E]HR[MANN] - 1917-06-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRE? PAUL KAN[ONIER] - 1917-04-14 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRAWIETZ? JOHANN - - 1915-05-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAS?WSKI SACHAR GEM/ROSJA I.R.138 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KRANKENICHWETTER? - - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRAL? PAWEŁ - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRÄHER ? KARL - ? KÜR.REGT.8 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
KRAFT? GUSTAV - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KR?LO JAKOB RUSS. PION.BAT.2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KR??TMOLH FRIEDRICH - - 1914-10-20 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Weigwitz -
KR????? JO? - - 1918-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KR? WILHELM GREN[ADIER] - 1917-10-20 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1920-08-24 - nagrobek betonowy
KOT? ? - - 1915-07-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KOT(?) NIKULEF RUSS.ZIVILGEFAG. - 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSCHU? PANTELEI RUSS. INF.REGT.25 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORWAY? HERMANN - - 1914-08-31 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KOROWAGI? ALEKSANDER SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 1 G.P.UŁ. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOR? PHILIP RUSS.SOLDAT - ????-?2-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KÖPP(?) OTTO GEFR. - ????-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOPCZY? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KOPCZYNSKI? (DEHNEN)
KÖP? WILHELM KAN[ONIER] - 1917-10-19 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-20 - tablica betonowa nr 3
KONSTANTI? LADEA - - 1917-04-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLTSCHUGIN (?) SAHAR RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLTSCHAU (?) ERNST ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOCH? EMIL? GEFR. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KNIS? GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNAPP?T OTTO - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KLUGE? WILHELM - - 1915-12-19 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLI???SCH JOH. - - 1915-03-?? - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
KLI? ROBERT - - 1917-09-03 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEM?? ? - - 1915-06-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLE?FR GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KLE? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KLEZAREK? (DEHNEN)
KISLU? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIS? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-11-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIFCHAN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIEST (?) WILLI - - 1915-01-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KIESEWETTE? ERNST - - 1918-07-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIECK??ER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIEBI? ROBERT - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIE?? GUSTAV - - 1917-04-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KI????WA GOOR??? INF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KESSL? GUSTAV - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KEDES? ADOLF - - 1914-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-??-?? - -
KE? P? ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KE? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
KAS?E? PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KARAFIOL? VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMMANÖEL (?) HERMANN GEFR. 3/I. R. 32 1914-11-21 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KALESNI? SAWA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KAJOSZ? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KAHLE? ALFRED GEFR ?R IR D? 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KAHDE? EMIL ULAN ULAN.REGT.4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KADLOW? V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
KA?? KORNEJ RUSS.SOLDAT - ????-??-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KA? JOHANN FR.SOLD. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
K?PKA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
K?ERTS - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
K?CH?? KARL ?EHIM - 1914-05-07 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
K??SCHAU ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
K???SCH???R FRANZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K????EK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
K?????UCH HERM. - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
K?????K PAUL - - 1917-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
K??? ANTON GFT. ? 1914-??-?? - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
K? ALFONS ? - 1918-11-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
K? PAUL - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
K? ? - - 1916-04-25 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? ALBERT - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? PAUL - - 1917-09-28 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
K(L?)(?)(U?)MANN N.N. ?/NIEMIEC? ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
JOOR??S RICHARD GEFR. - 1917-05-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
JONKARSK? ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-11-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
JFI??? ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 31 M.KIR. 31. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-09 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
JEF?O?OW GREGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 94 P.P. 1916-01-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
JAUC(H?) R. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
JASCHINS?? ANDREAS RUSS.SOLDAT - 1918-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
JART?OLD JOHAN ROSJANIN - 1915-??-?? - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
JAROSLAWSE? JAKOB RUSS.SOLDAT - 1918-10-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
JANIK? KLEM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
JANDRE? BRUNO MUSK[ETIER] - 1915-04-08 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
JAKOL??? ???HELM - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
JAH?ZE FRIEDR. GREN. - 1918-04-09 REIMS Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
JAD?INSKI WASILI RUSS. INF.REGT.189.10.KP. 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
JA?GSCH - LDSTM. WOLKSWEP?RICHSWETTER 1919-02-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-06-21 - -
JA??HKE KARL UNTFFZ. - 1919-08-29 WESTER??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
J?KEL E - - 1917 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
J? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
J? JOS.? GEFR. ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
IŻEGO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
IWANUCZKI? MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
IWANO? JEFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
IW? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-03-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
IV?SCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.4? 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?? - -
INNDRE? PAUL ERS.RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
INNDRE? ARTUR GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
IM?BRAH?M EUGEN - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
IKELANER? ROBERT - - 1917-08-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
I?SE??IWIN - - - 1917-10-22 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HORN (?) KARL GEM./RUSS. INF.REGT.28.15.KP. 1915-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HONZ...? ? - - 1918-10-30 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HOHEISEL? KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFM? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-09-17 Rum[unien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
HOFFM? ERNST MUSK[ETIER] - 1915-??-15 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
HÖ? von der ERNST ??ÖERTNER - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HO? JOH.? ULAN ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HITSCH??L KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HIE? J. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HI? KA? LEUTNANT RJR ?/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HERM??? BRUNO - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
HER?CHT ? ERS. FRW. J. 59. 6 1914-12-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
HEITKA? JOSEF - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HEINE (?) OSK. ERS.RES. - 1917-03-07 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HEIDENREICH? ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HE?LMANN - MUSK. - 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HE?LEN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
HE?ER ARTUR GEFR[EITER] - 1916-09-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER FRITZ GREN[ADIER] - 1915-03-01 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE? RICHARD GREN[ADIER] - 1915-03-23 R[ussland]/R[umunien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-05-17 - nagrobek betonowy
HAUPT?CH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HASIU? JWAN RUSS. INF.REGT.188.? 1915-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HASCHKE? ? - - 1915 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
HANDSE?H I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAMNEL? ALFRED KAN. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - I.
HAHN?? ALBERT - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HADER? - VERM. - 1916- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HA?L JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
HA?ERMAN PETER PREUSS R..I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HA?????? HERM. - - 1916-10-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HA?? RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HA? KARL - - 19??-0?-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HA? HERMANN - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HA(?)ELNGNER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
H?MANN GEORG LEITNANT - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
H??K AUG. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
H??BECK FRITZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-17 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-03-01 - -
H?? HERMAN - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
H? u. PETH? Graf von AU? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
H? PAUL - - 1918-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
H? ADOLF - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
H? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
H? OTTO MUSK[ETIER] - 1914-12-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GUSTA? HERMANN - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GUNUN(?) AUGUST - - 1916-11-16 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GÜN? EKEHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-??-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
GRZYWAC? ??IE RUSS.SOLDAT - 1917-08-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZYB??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GRZEBULL? STANISL. RUSS.SOLDAT - 1917-05-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRUCH?? ERNST MUSK. - 1918-07-20 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
GRUBER? ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRU?ER E. ? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GRTEL? KARL - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROSS N? von ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRON? von KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRÖ??R ADOLF - - 1915-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRO????? PAUL - - 1917-04-02 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRÖ? BERNHARD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 20 lat
GRIMMING (?) ROBERT - - 1917-10-13 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GRIEB?CH WILHELM - - 1914-08-22 Cutry Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-21 Kreika -
GREUNC? G. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GRE? ? GRENADIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRE? JOSEF - - - - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GRAPP? KARL DRAG. DRAG.REGT. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRAN??? WILH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRAD?NRU AG?IM GEM./RUM. I.R.59 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRA???OSKI ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GR??NER PAUL GEFR. - 1918-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GOSEN???TSCH FRANCISEK INF. RUSS.I.R. 17 191?-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GORASDKA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GONIWTOCHA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GOEGEN? WILHELM MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GO?LTE A. UNT - 1917-09-17 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GO?LAT FRANZ MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GO??CHLING BERM. - - 1916-04-15 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GO? HERMANN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GLOMB? HERMANN MUSK. - 1918-10-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GIES?? ERNST KURASS. - 1915-09-22 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GIERSERT   ?? OTTO - - 1914-12-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GIEKAWA (CIEKAWA?) ANTONI SZEREG. - 1919-09-10 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1889 - -
GIE?SBERG - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GIE? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GEWAMLE? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GEW?E? PAUL LANDSTRM. - 1918-09-11 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
GERN????? BRUNO - - 1918-05-25 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GER?ORF F. R? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GER???AS SAMUEL ROSJANIN - 1914-12-06 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GEL?RANZ SALO VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GED?OW - - - 191?-03-26 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GAWCILIUK (?) DIMITRI RUSS. INF.REGT.19.9.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAW? PAUL MUSK[ETIER] - 1915-??-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GAVERSENI ? ERMINIO - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAUW?? O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GAT?ONTHE HANS - - 1917-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GARNOTH(?) PAUL - - 1917-12-19 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GAR? W? - - 1918-??-29 - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GANSR? FRITZ - - 1915-02-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GALLE (?) W - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GAKIEN??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GAGEL? FRITZ UTFFZ. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
G?WSKI ? MUSK. RES.INF.REGT. 5? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
G?OWZOK FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
G?LH?U??? JOH. - - 1914-10-?? Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
G?CH ? ERS.RES. 6K R.I.R.? 1915-05-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
G?A??CH HANS - - 1915-05-15 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
G???ER KURT - - 1916-03-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
G? BRENH. ? - 1916-09-30 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
G? ? - - - - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
G? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
G? HEINRICH - - ????-04-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
G? HERMANN? FÜS.? GREN.REGT. 4? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
G? AUGUST FÜS[ILIER] - 1914-11-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
FUNK? - RESERVIST I.R. 150 1915-01-04 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
FU? KONRAD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FRUNIKE ? - - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FRIES? MAX - - 1916-05-06 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FRI?RICH HEINRICH INFANTERIST L.I.R. 24 1914-10-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
FRI??? ERNST - - 1918-06-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
FREU? FRIEDRICH JÄG[ER] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
FRE??KE ALEXANDER KAN. - 1917-08-06 Heimat Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
FRAUSKI ? MARIANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
FRANK? FRITZ - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
FR????ER HERMANN - - 191?-06-20 - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
FOLT(?) H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FOIT(?) W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FLEN?A? OTTO ERS.RES. 6K R.I.R. 226. 1915-05-24 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
FLECHNER? ALOIS - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
FISCHER? ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
FISCHER(?) J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
FICHE(?) OTTO - - 1917-??-?? - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
FI???? LEOPOLD OFFZD. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FELD? FRANZ - - 1916-?? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ? Kriegslazarett am Bug
FE??TZELT SZER. - 7 ART. ? 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
FAŁEK? KLEM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
FANKE (?) ERICH - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
FALT?EK FRANZ JG. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
FACHLO?ICZ - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
FABIAN? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
F?RSTER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
F??DHAUS FRITZ - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
F??CKA PAUL FLIEGER - 1918-02-26 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
F? HERMANN - - 1918-05-27 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
F? - MUSK. - 1918-10-27 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
EX?ER ? MUSKETIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
ER??? JOSEF - - 1918-10-08 IN FRANKREICH Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
ENSKI (ENSCHT)? HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ENGEL?? FRANZ UNTFFZ. - 1915-09-24 KAMER?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
ENGE?A? EDMUND - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
EMIL??? - - - 1915-??-13 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
ELIOT ? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
EIN??HINGER - - - 1918-09-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
EICH? HERMANN - - 1914-11-05 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
ECK???? FERDINAND GE??? - 1916-??-?? FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
EBRA?TZ ROBERT LANDSTURMIST 9 LDST. INF. BATL. POSEN 1915-03-28 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
EB?HI??AN? KARL MUSKETER - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
E??RHARDT WILLI - - 1914-10-12 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
E??MMELT K. - - 1918-??-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
E???KOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
DURRA? AUG. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - GEST.
DURCZ?W - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
DURAG? ? WEHRMANN 5 K. INF. REG. 141 1914-12-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
DUDA? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
DÜ? HE? - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DREIM? A? RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DREI? MAX GREN[ADIER] - 1918-08-09 H[eimat]? Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
DRAGON? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
DOSMUHA?? JRS. RUSS.SOLDAT - 1919-05-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DONCK? ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
DONCK? O. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
DOM?ALSKI JOHN. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
DOETINCHEM(?) ALBERT - - 1918-09-20 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
DOBIJAŁA ? LUDWIK - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
DO?ONER ERICH KRIEGSFR. - 1915-01-14 SOISSONS Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
DLUSCHEWSK? PAUL RUSS.SOLDAT - 1917-10-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DLUHOW? M - - 1915-??-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
DIN? HERMAN - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
DIED?A SIEMION - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
DIED?A SIEMION SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
DENI? SEMION RUSS.SOLDAT - 1917-07-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DEH??? PAUL - - 1917-??-?? - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
DE?SIK ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
DE?K - GEM./RUSS. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
DE? PETER RUSS.SOLDAT - ????-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DAMASKE (?) OTTO G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
DAHL? ERWIN - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 23 lat
DAH? AUGUST SERG[EAN]T - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
DAH? WILHELM FÜS[ILIER] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
DAEG?? EMIL GEF. - 1914-09-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
DA??TZ - - - 1915-08-16 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
D??OR FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1919-??-?? - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
D??AT FRANZ - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
D? OTO ANTONIO SOLD. 8.ART.F. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-12-07 - -
CZYMN? ?HIA GEFR/ROSJA I.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
CZ?ORA ANDREAS - K.U.K. J.G. 1914-12-08 - Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie - - -
CZ? JOS? - - 1914-08-22 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
CRA?UIN VASILE GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
CORIELY (CORLELY?) CHRISTIAN LDST. 6/L.J.R. 17 1915-03-06 - Stupsk wieś, gm. Stupsk, pow. mławski mazowieckie - - -
CIURAR? MATACHE GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
CIELO? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
CIBIS? ROBERT - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
CHROTELIŃSKI? MICH. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
CHRIS???NSEN AUGUST LTN. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
CERNOGUSSZ? ANTONI - 27 p. strzel. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
C??SI?EIER - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
C???PKOW ???E ROSJA ART.BRIGADE 53 1915-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUDERT? OTTO - - 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUCZK? BOLESL[AW] - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRUSINSK? GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BRUHN(?) WILHELM - - 1916-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRIECHOR (?) PAUL MUSK. - 1918-10-26 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1896-02-17 Klein Garde obelisk
BREU? P. ERS. RES. - 1918-05-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BRESCHER ? AUGUST ERS. RES. L.J.R.7/8K. 1915-07-(17-18) - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
BRES?ER MAX GREN - 1917-06-18 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
BREID?NBACH HEINR. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRECH? ? ? 11 K. INF. REG. 167 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
BRE? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BRAMSCHREIBER ? ALBERT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BR?OPPE LUDWIK SZER 6.176 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BR?ITKOPF JOH. VICEWACHTMST. - 1919-05-22 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1885-03-07 - -
BOSEL(?) LOUIS - - 1915-?2-10 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORTH? VINZENT - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
BONK? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BONI??HER? OTTO OBER?????ERGAST. - 1917-03-19 NORDENSEE Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
BODJANU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BO? PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BLES?SKE ERNST - - - - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
BLANI??HEIM ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BK?NSKY ALEKSANDER JG. I.R.24 (F.J.B.24) 1915-05-10 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BIZNAU? KARL - - 1918-09 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
BISSMA?? ???HARD - - 1918-09-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
BINKE ? REINH. - - 1917-08-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
BIN??? PAUL GEFR. - 1915-??-?? Frenkreich Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
BICANK(?) J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BI??DIN OTTO GREN. - 1918-03-21 Frenkreich Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
BI? FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BEZSONO? ?EMIAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEREN?? - - - 1916-05-20 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
BENK? WILLI HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BENE? D. - - 1917-10-19 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BENE? JOHANN - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BENE? G???E - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BEL???ENN A. - - 1914-12-21 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BEING??? - MUSKETER - 1917-09-17 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
BEILS???? ROB. - - 1915-07-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEH? FRIEDR. - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
BEH? ARNOLD - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
BECZAŁA? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
BECHT? FERDINAND - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
BECH???E K. KRGSFRW. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BE?ZDYNI?? DEMET?R GFT. K.K.LOST.E.R.212 1914-12-10 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BE?ER KARL - - 1915-10-30 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1883-09-14 - -
BE?E?CH FRITZ GREN. - 1915-08-26 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
BE????K (Benscsk?) ? - - ? - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
BE??? ART. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BE? OSWALD - - 1915-04-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BC?ARA SIMION GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BATEK? THOMAS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BASBAMBET? ?AI RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARU? ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BART? - MUSK. - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BARROV? KARL UTFFZ. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BARRN?IA OTTO - - 1916-01-28 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
BARCHA? [K]IRIL RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARA? GEORGE RUM. - 1918-11-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BAR? JOH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BAN???EN REINHARD KÜRASSIER KÜRASS. REGT. 3, 3. ESK. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BALZ(ER?) - VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BACHU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BA??KER MAX LEUT. - 1914-06-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
BA????? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
BA? GYÖRGY - K.U.K. I.R. 2 - - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
BA? FRITZ - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
B?UT?GEN EMIL UNTOFFZ. 1 K. I.R. 8 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
B?MANN XAWER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
B?HM HERMANN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
B??SCH JOHANN - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
B??NBR???D FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B??DE BERMANN - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
B???LM? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
B????? OSK. M[U]SK[ETIER] - 1916-08-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
B??? FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B? PAUL MUSK. - 1915-10-05 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
B? GUSTAV - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
B? HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
B? HUGO - - 1914-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B? FRITZ - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
AU? GUSTAV ? - 1918-10-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
ASPIE??ZO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ANTORUIOK (?) FEODOR GEM. SIB.SCHUT 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ALIS??? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
ALEKSANDRO? WASILI RUSS.SOLDAT - ????-??-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALBRE? HERM. - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
AL.?? BERNHARD - - 1914-10-07 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
AL.?? PAWEL RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ADLOF? JOHANN - - - - nazwa lok woj_n - DEUTCHENDORF -
ADELM?USENDEN PETER INFANTERIST L.I.R. 25 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
A?SORGE FRITZ - - 191?-04-14 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A?KUZ???? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
A?CZU NIKOLAUS (ANDREAS) - ÖST. UNG. KRIEGER - - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
A??W PIOTR RUSS.SOLDAT - ????-??-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A???U?AN?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
A???? RUDOLF INF K.U.K. J.R.25 1914-12-06 - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
?ZYTKI F - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?ZYTKI S - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?ZYTKI I - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?ZMIN - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?ZEWIECKI - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
?ZEML?? - - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
?YSCHE A. - - 1918-07-?? - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
?YROW ?ŁŁO RUS. - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
?WSKI ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?WRELT ALOIS - - 1915-08-11 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?WITRUCK ?AES MUSK. - 1918-08-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
?WARZ ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
?VNERN von HEINRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
?ÜTZ ERNST - - 1916 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
?USCHN??? ROBERT - - ????-04-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
?US?? AUGUST - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
?UPOWCZIK WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-10-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?UOER GUSTAV WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1885 - -
?UNNER HERMAN - - - - Bogdanów I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
?ÜNDER WALTER KAN. - 1919-08-26 Heimat Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
?UNCKE WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
?UBIETZ THEOPHIL - - 1922-07-09 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
?UASIGROCH ? - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?UADE?? FRANZ - - 1914-??-16 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?TZNER ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
?TZER GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
?TZ LEOPOLD ZIV - 1914-10-04 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
?TTER ....MA ERS.RES. 3K R.I.R. 226 1915-05-30 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?TSCHENKO FEODOR - I.R.141 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?TRAS???? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?TRA KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?TO?W GAWEŁ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?TEMITZ KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SYNGEN ? ? - 1914-08-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
?STEN von KURT - - 1916-05-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
?STCHE? EMIL ? 9K R.I.R. 226 1915-05-31 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?SSAT - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SS LEO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SPIEL - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1918-??-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SIN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SEH JOSIGOR JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
?SCHKA - - - 1916-06-12 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?SCHEWSKI GUSTAV FÜS. FÜS. R. 34 1917-??-25 ZONNEBECK Grabnik I wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LEPACKEN -
?SCHER - - - 1916-03-19 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?SCH HERMANN LDST. - 1916-05-20 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
?RSTEN G. - 3 K. LIR 101 1915-01-20 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
?RSELUNSKI ?SCHESLA? ROSJA ZIVILGEF. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?RRAGIMOW ABRACHIM GEM./RUSS. I.R.123 1918-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
?ROK? WILLI - - 1914-11-15 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
?ROHK - - - 1916-06-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?RNITZ PAUL GERF. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
?RKIL FERDINAND GEFR. - 1915-02-05 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1889-02-03 Wendischbuckow obelisk
?RINSTER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
?RIEDI? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?RECHT THEODOR MUSK. - 1915-06-05 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
?REBS HERBERT - - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
?RACH - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 18 1915-05-21 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
?R?ASS OTTO ? ? R.I.R. 226 1915-06-06 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?PROKE WILHELM ERS.RES. - 1916-08-27 MOST. Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
?PPZIG FRIEDRICH - - 1918-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
?PITZ - - - 1914-08-22 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
?PADIANU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.1 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
?ÖWLER FRANZ GEFR. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?OWA??OW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?OTSCH - - - 1916-10-09 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?OTHMANN F. DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - nagrobek
?OSSERT A. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
?OSECK ? LEHRER - 1918-05-07 - Runowo (pomorskie) wieś, gm. Potęgowo, pow. słupski pomorskie - - -
?OSE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
?OSAF JOHANN MUSKET. - 1918-05-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
?ORTIMERT - MUSK. - 1916-06-?? Russland Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
?ORTEJKO - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?OPPRICH R. - - 1918-09-27 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
?OOBE KARL - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
?ONI??? KONSTANTIN - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?OLENDA FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ 51 P.P. 1914-11-21 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?OHDE - LDST. - 1916-17-27 ?BUR?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
?OFFELBEIN O. - - 1918-11-09 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?OFERS KARL - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
?OBUSA FRANZ - - 1917-04-30 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
?OBE GUSTAV - - 1915-??-10 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
?OBDE OTTO - - 1918-03-29 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
?NZKE FRANZ MUSK. - ????-??-21 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
?NZER - - - 1916-07-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?NICK ? ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1882 - -
?NERT KARL - - 1916-05-02 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
?NEIMANN E. MUS. - 1918-??-12 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
?NDER GEORG ?W? RES. RADF.K.P49 1915-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - RESERVE RADFAHR KOMPANIE{rezerwowa kompania kolarzy}
?NATSCH ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
?MEVES - RES. 5 K. INF. REG. 152 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
?MANN ? RES. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - OERMANN? (DEHNEN)
?MANN MAX ? ? 1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
?M WALTER RES. - - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
?LUCZYK FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1918-08-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?LTER - - - 1914-10-04 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
?LOWATSCHOW ANDREJ GEM./RUSS. I.R.51 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?LOKB?? - - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
?LKI FRANZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 -